  • AWSZT-32.00CV-T
AWSZT-32.00CV-T
advertisement
Manufacturer No:
AWSZT-32.00CV-T
HK JDW NO:
5-AWSZT-32.00CV-T
Package:
1512 (3731 Metric)
Datasheet:
AWSZT-32.00CV-T
Step5Bar-code shipping tag
AWSZT-32.00CV-T
  • Package / Case
    1512 (3731 Metric)
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Series
    AWSZT-CV
  • Size / Dimension
    0.146Lx0.122W 3.70mmx3.10mm
  • Tolerance
    0.5%
    Ceramic
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency Stability
    ±0.3%
  • Case Code (Metric)
    3731
  • Case Code (Imperial)
    1512
  • Impedance
    40Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Self Resonant Frequency
    32MHz
  • Height
    0.047 1.19mm