  • B1232L24B-BSR
B1232L24B-BSR
advertisement
Manufacturer No:
B1232L24B-BSR
HK JDW NO:
528-B1232L24B-BSR
Package:
Datasheet:
B1232L24B-BSR
Description:
BLOWER 120X32MM 24VDC
Step5Bar-code shipping tag
B1232L24B-BSR
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    Square/Rounded - 120mm Lx120mm H
  • Voltage - Rated
    24VDC
  • Current Rating (Amps)
    0.180A
  • RPM
    2100 RPM
  • Air Flow
    21.0 CFM (0.588m3/min)
  • Noise
    42.0 dB(A)
  • Static Pressure
    0.330 in H2O (82.2 Pa)
  • Width
    32.00mm