  • B32524Q8334K000
B32524Q8334K000
advertisement
Manufacturer No:
B32524Q8334K000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32524Q8334K000
Description:
330nF Film Capacitor 10% Radial
Quantity:
In Stock : 1431
Step5Bar-code shipping tag
B32524Q8334K000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    11mm
  • Lead Pitch
    27.5mm
  • Dielectric
    PET
  • Lead Diameter
    800 μm
  • Length
    31.5mm