  • B39431R0920H110
B39431R0920H110
advertisement
Manufacturer No:
B39431R0920H110
HK JDW NO:
199-B39431R0920H110
Package:
6-SMD
Step5Bar-code shipping tag
B39431R0920H110
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    B39431
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    SAW
  • Frequency
    433.92MHz
  • Impedance
    50Ohms
  • Height
    0.043 1.09mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C