  • B57213P0160M351
B57213P0160M351
advertisement
Manufacturer No:
B57213P0160M351
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B57213P0160M351
Package:
Datasheet:
Description:
ICL 16 OHM 0.2 4A 14.5MM