  • B82721A2601N20
B82721A2601N20
advertisement
Manufacturer No:
B82721A2601N20
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B82721A2601N20
Description:
Common Mode Choke Through Hole Power Line 600mA 2 Lines 700 mOhm (Typ) -40°C ~ 125°C
Step5Bar-code shipping tag
B82721A2601N20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Approval Agency
    ENEC, UR, VDE
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    700mOhm
  • Number of Lines
    2
  • Current Rating (Max)
    600mA
  • Height
    12.5984mm
  • Length
    17.907mm
  • Width
    17.2974mm