  • B84143V0095R227
B84143V0095R227
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0095R227
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143V0095R227
Package:
Datasheet:
Description:
3-LINE FILTERS SINE-WAVE OUTPUT FILTER
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B84143V0095R227
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Approval Agency
    IEC
  • Physical Dimension
    L440.0XB161.0XH400.0 (mm)/L17.323XB6.339XH15.748 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Rated Current
    95A
  • Rated Voltage
    520V
  • Height
    400mm
  • Length
    440mm
  • Width
    161mm