  • B84742A0025R190
B84742A0025R190
advertisement
Manufacturer No:
B84742A0025R190
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84742A0025R190
Description:
LINE FLTR 1KVDC 500VAC 25A CHASS
Step5Bar-code shipping tag
B84742A0025R190
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mount
    Chassis Mount
  • Termination
    Terminal Block
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Voltage - Rated DC
    1kV
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Voltage - Rated AC
    500V
  • Current
    25A