  • BK16-900-SZ
BK16-900-SZ
advertisement
Manufacturer No:
BK16-900-SZ
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-BK16-900-SZ
Package:
Datasheet:
Description:
16V 9A 100A 3.3W -40℃~+85℃ 18A 4mΩ 4.7s 12mΩ Radial Leaded Resettable Fuses ROHS