  • BK250-110-SZ
BK250-110-SZ
advertisement
Manufacturer No:
BK250-110-SZ
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-BK250-110-SZ
Package:
Datasheet:
Description:
250V 110mA 3A 1W -20℃~+85℃ 220mA 6Ω 12Ω Radial Leaded Resettable Fuses ROHS