  • BK600-150-SY-E0.6
BK600-150-SY-E0.6
advertisement
Manufacturer No:
BK600-150-SY-E0.6
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-BK600-150-SY-E0.6
Package:
Datasheet:
Description:
500V 150mA 3A 1W -40℃~+85℃ 300mA 5Ω 6s 15Ω Radial Leaded Resettable Fuses ROHS