  • BK1608HW121-TV
BK1608HW121-TV
advertisement
Manufacturer No:
BK1608HW121-TV
HK JDW NO:
782-BK1608HW121-TV
Datasheet:
BK1608HW121-TV
Description:
Ind Chip Bead Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz Ferrite 600mA 0603 T/R
Step5Bar-code shipping tag
BK1608HW121-TV
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    25%
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    120Ohm
  • Max DC Current
    600mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    150mOhm
  • Impedance @ Frequency
    120Ohm @ 100MHz