  • BK1608HW431-TV
BK1608HW431-TV
advertisement
Manufacturer No:
BK1608HW431-TV
HK JDW NO:
782-BK1608HW431-TV
Datasheet:
BK1608HW431-TV
Description:
Ind Chip Bead Multi-Layer 430Ohm 25% 100MHz Ferrite 400mA 0603 T/R
Step5Bar-code shipping tag
BK1608HW431-TV
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    25%
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    430Ohm
  • Max DC Current
    400mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    300mOhm
  • Impedance @ Frequency
    430Ohm @ 100MHz