  • BK/C519-1.5A
BK/C519-1.5A
advertisement
Manufacturer No:
BK/C519-1.5A
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-BK/C519-1.5A
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1.5A, 250VAC, 100A (IR), Inline/holder