  • BLA9G1011L-300U
BLA9G1011L-300U
advertisement
Manufacturer No:
BLA9G1011L-300U
Manufacturer:
Ampleon USA Inc.
HK JDW NO:
38-BLA9G1011L-300U
Package:
SOT-502A
Datasheet:
BLA9G1011L-300U
Description:
RF MOSFET LDMOS 32V SOT502A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BLA9G1011L-300U
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    SOT-502A
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    4.2μA
  • Frequency
    1.03GHz~1.09GHz
  • Current - Test
    100mA
  • Transistor Type
    LDMOS
  • Gain
    21.8dB
  • Power - Output
    317W
  • Voltage - Test
    32V