  • BLM18KG102SN1D
BLM18KG102SN1D
advertisement
Manufacturer No:
BLM18KG102SN1D
HK JDW NO:
535-BLM18KG102SN1D
Datasheet:
BLM18KG102SN1D
Description:
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Step5Bar-code shipping tag
BLM18KG102SN1D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    BLM18KG
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Circuits
    1
  • Impedance
    1kOhm
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    200mOhm
  • Current Rating (Max)
    1A
  • Impedance @ Frequency
    1kOhms @ 100MHz
  • Length
    1.6mm
  • Width
    800μm
  • Height (Max)
    0.037 0.95mm