  • BSI51644R20GR17
BSI51644R20GR17
advertisement
Manufacturer No:
BSI51644R20GR17
HK JDW NO:
875-BSI51644R20GR17
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 44.2Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
BSI51644R20GR17
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    44.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    5mm
  • Length
    17mm