  • BV030-6461.0
BV030-6461.0
advertisement
Manufacturer No:
BV030-6461.0
HK JDW NO:
664-BV030-6461.0
Package:
Datasheet:
BV030-6461.0
Step5Bar-code shipping tag
BV030-6461.0
  • Size / Dimension
    32.50mm Lx27.50mm W
  • Max Power Dissipation
    2W
  • Max Output Current
    66mA
  • Current - Output (Max)
    Parallel 132mA Series 66mA
  • Power - Max
    2VA
  • Voltage - Primary
    115V 230V
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 15V Series 30V
  • Height
    1.06mm
  • Height Seated (Max)
    27.00mm
  • Length
    32.5mm
  • Width
    27.5mm