  • BZW04-376 A0G
BZW04-376 A0G
advertisement
Manufacturer No:
BZW04-376 A0G
HK JDW NO:
799-BZW04-376 A0G
Datasheet:
BZW04-376 A0G
Step5Bar-code shipping tag
BZW04-376 A0G
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    BZW04
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Breakdown (Min)
    418V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    670mA
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    603V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    376V