  • CA50C3207PNT
CA50C3207PNT
advertisement
Manufacturer No:
CA50C3207PNT
HK JDW NO:
221-CA50C3207PNT
Datasheet:
CA50C3207PNT
Step5Bar-code shipping tag
CA50C3207PNT
  • Operating Temperature
    -55°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±150ppm
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm