  • CB3-3C-72M0000
CB3-3C-72M0000
advertisement
Manufacturer No:
CB3-3C-72M0000
HK JDW NO:
221-CB3-3C-72M0000
Step5Bar-code shipping tag
CB3-3C-72M0000
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Current Rating
    30mA
  • Frequency
    72MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    50mA
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Height
    1.7018mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.2mm