  • CB3-3I-9M2160
CB3-3I-9M2160
advertisement
Manufacturer No:
CB3-3I-9M2160
HK JDW NO:
221-CB3-3I-9M2160
Step5Bar-code shipping tag
CB3-3I-9M2160
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    9.216MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height
    1.8034mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm