  • CB3LV-3I-1M024000
CB3LV-3I-1M024000
advertisement
Manufacturer No:
CB3LV-3I-1M024000
HK JDW NO:
221-CB3LV-3I-1M024000
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
CB3LV-3I-1M024000
Step5Bar-code shipping tag
CB3LV-3I-1M024000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    1.024MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    12mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm