  • CC30-2415SRH-E
CC30-2415SRH-E
advertisement
Manufacturer No:
CC30-2415SRH-E
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas Inc.
HK JDW NO:
778-CC30-2415SRH-E
Package:
20-SMD Module, 17 Leads
Datasheet:
CC30-2415SRH-E
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CC30-2415SRH-E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    20-SMD Module, 17 Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    CC-P-E (30W)
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    1.51Lx1.32W x 0.33 H 38.4mmx33.5mmx8.3mm
  • Feature
    Remote On/Off, OCP, OVP
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Isolated Module
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    30W
  • Number of Outputs
    1
  • Efficiency
    89%
  • Voltage - Isolation
    1kV
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Current - Output (Max)
    2A