  • CCF50200KJNR36
CCF50200KJNR36
advertisement
Manufacturer No:
CCF50200KJNR36
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CCF50200KJNR36
Datasheet:
Description:
Through Hole 200kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CCF50200KJNR36
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Max Operating Temperature
    165°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.57mm
  • Length
    3.63mm