  • CDRH127C/ANP-221MC
CDRH127C/ANP-221MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH127C/ANP-221MC
HK JDW NO:
738-CDRH127C/ANP-221MC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH127C/ANP-221MC
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
    WRAPAROUND
  • Material - Core
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2006
  • Series
    CDRH127C/A
  • Size / Dimension
    0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    12.9mm
  • Current Rating
    1A
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    220μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    315.3mOhm Max
  • Max DC Current
    1A
  • Case/Size Code
    5151
  • Height
    8mm
  • Height Seated (Max)
    0.315 8.00mm