  • CFR25SJR-52-91K
CFR25SJR-52-91K
advertisement
Manufacturer No:
CFR25SJR-52-91K
HK JDW NO:
898-CFR25SJR-52-91K
Datasheet:
CFR25SJR-52-91K
Description:
91kOhm, 0.25W 1/4W, Carbon Film,
Step5Bar-code shipping tag
CFR25SJR-52-91K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    -350/ +500ppm/°C
  • Resistance
    91kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W