  • CGS791T500V3L
CGS791T500V3L
advertisement
Manufacturer No:
CGS791T500V3L
HK JDW NO:
512-CGS791T500V3L
Description:
790μF Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
CGS791T500V3L
  • Published
    2014
  • Capacitance
    790μF
  • Voltage - Rated DC
    500V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    131mOhm
  • Diameter
    50.8mm
  • Height
    92mm