  • CIB21P330NE
CIB21P330NE
advertisement
Manufacturer No:
CIB21P330NE
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CIB21P330NE
Package:
0805
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CIB21P330NE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805
  • Material - Core
    Ferrite
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    25%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    1.25mm
  • Impedance
    33Ohm
  • Max DC Current
    1.5A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    50mOhm
  • Number of Lines
    1
  • Current Rating (Max)
    1.5A
  • Height
    1.0922mm
  • Length
    2.0066mm
  • Width
    1.2446mm