  • CJT15001R2JJ
CJT15001R2JJ
advertisement
Manufacturer No:
CJT15001R2JJ
HK JDW NO:
792-CJT15001R2JJ
Step5Bar-code shipping tag
CJT15001R2JJ
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    19.094Lx1.969W 485.00mmx50.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±440ppm/°C
  • Resistance
    1.2Ohm
  • Composition
    Wirewound
  • Power (Watts)
    1500W
  • Height Seated (Max)
    4.213 107.00mm