  • CJT80015RJJ
CJT80015RJJ
advertisement
Manufacturer No:
CJT80015RJJ
HK JDW NO:
792-CJT80015RJJ
Package:
Rectangular Case
Datasheet:
Description:
15Ohm, ±5%,
Step5Bar-code shipping tag
CJT80015RJJ
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    15.748Lx2.402W 400.00mmx61.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±440ppm/°C
  • Resistance
    15Ohm
  • Composition
    Wirewound
  • Power (Watts)
    800W
  • Height Seated (Max)
    2.323 59.00mm