  • CM3322P400R-10
CM3322P400R-10
advertisement
Manufacturer No:
CM3322P400R-10
HK JDW NO:
449-CM3322P400R-10
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
CM3322P400R-10
Description:
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 40ohms 100MHz 4A Monolithic body
Step5Bar-code shipping tag
CM3322P400R-10
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Weight
    816.466266mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.335Lx0.220W 8.50mmx5.60mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    100MHz
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    40Ohm
  • Current
    4A
  • Max DC Current
    4A
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    30mOhm
  • Impedance @ Frequency
    40Ohm @ 100MHz
  • Height
    2.3622mm