  • CM3822R800R-10
CM3822R800R-10
advertisement
Manufacturer No:
CM3822R800R-10
HK JDW NO:
449-CM3822R800R-10
Package:
Vertical, 12 Flat Lead
Datasheet:
CM3822R800R-10
Description:
CMC 5A 6LN 80 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
CM3822R800R-10
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    Vertical, 12 Flat Lead
  • Number of Pins
    12
  • Weight
    1.006975g
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2007
  • Series
    CM
  • Size / Dimension
    0.385Lx0.265W 9.78mmx6.73mm
    EAR99
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Number of Functions
    6
  • Depth
    5.72mm
  • Current Rating
    5A
  • Frequency
    100MHz
  • Physical Dimension
    L9.78XB5.72XH4.32 (mm)/L0.385XB0.225XH0.17 (inch)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    80Ohm
  • Current
    5A
  • Max DC Current
    5A
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    6
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    20mOhm
  • Impedance @ Frequency
    80Ohm @ 100MHz
  • Height
    5.0038mm
  • Length
    9.78mm