  • CMC3216S-261-2P-T
CMC3216S-261-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
CMC3216S-261-2P-T
Manufacturer:
CENKER
HK JDW NO:
16259-CMC3216S-261-2P-T
Description:
260Ω@100MHz -40℃~+105℃ 50V SMD Common Mode Filters ROHS