  • CMF3216F-900-2P-T
CMF3216F-900-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
CMF3216F-900-2P-T
Manufacturer:
HYHONGYEX
HK JDW NO:
17944-CMF3216F-900-2P-T
Description:
90Ω@100MHz -40℃~+85℃ 0.3Ω 50V 2 400mA 1206 Common Mode Filters ROHS