  • CMF506K8000JNR6
CMF506K8000JNR6
advertisement
Manufacturer No:
CMF506K8000JNR6
HK JDW NO:
873-CMF506K8000JNR6
Datasheet:
CMF506K8000JNR6
Step5Bar-code shipping tag
CMF506K8000JNR6
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.065Diax0.150L 1.65mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    6.8kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Length
    3.81mm
  • Width
    1.65mm