  • CMPPAC310V472K10S5
CMPPAC310V472K10S5
advertisement
Manufacturer No:
CMPPAC310V472K10S5
HK JDW NO:
4434-CMPPAC310V472K10S5
Description:
CAP FILM 4700PF 310VAC RADIAL
Step5Bar-code shipping tag
CMPPAC310V472K10S5
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Size / Dimension
    0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
  • Capacitance
    4700 pF
  • Lead Spacing
    0.394" (10.00mm)
  • Voltage Rating - AC
    310V