  • CMT-ST-108-0625
CMT-ST-108-0625
advertisement
Manufacturer No:
CMT-ST-108-0625
HK JDW NO:
599-CMT-ST-108-0625
Description:
COPPER MASK TAPE 0.625" STD TACK
Step5Bar-code shipping tag
CMT-ST-108-0625
  • Width
    0.063" (1.59mm)
  • Thickness - Overall
    0.005" (0.12mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 82°C