  • CPPFXC8-A7BR-16.9344TS
CPPFXC8-A7BR-16.9344TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPFXC8-A7BR-16.9344TS
HK JDW NO:
151-CPPFXC8-A7BR-16.9344TS
Package:
4-SOJ, 7.62mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
CPPFXC8-A7BR-16.9344TS
  • Package / Case
    4-SOJ, 7.62mm pitch
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.571Lx0.346W 14.50mmx8.80mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    16.9344MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Max Supply Current
    45mA
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm