  • CPPLC7LT-BP-25.0PD
CPPLC7LT-BP-25.0PD
advertisement
Manufacturer No:
CPPLC7LT-BP-25.0PD
HK JDW NO:
151-CPPLC7LT-BP-25.0PD
Step5Bar-code shipping tag
CPPLC7LT-BP-25.0PD
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm