  • CW00151R00JE12
CW00151R00JE12
advertisement
Manufacturer No:
CW00151R00JE12
HK JDW NO:
866-CW00151R00JE12
Description:
Through Hole 51Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW00151R00JE12
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    51Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Lead Diameter
    508 μm
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm