  • RNR55E6343FRRSL
RNR55E6343FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6343FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E6343FRRSL
Description:
6.34kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6343FRRSL
  • Resistance
    6.34kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm