  • RWR81S3570FMB12
RWR81S3570FMB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR81S3570FMB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR81S3570FMB12
Package:
Datasheet:
RWR81S3570FMB12
Description:
357Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR81S3570FMB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    357Ohm
  • Power Rating
    1W
  • Lead Length
    38.1mm