  • CW01032K50JE733
CW01032K50JE733
advertisement
Manufacturer No:
CW01032K50JE733
HK JDW NO:
873-CW01032K50JE733
Datasheet:
CW01032K50JE733
Step5Bar-code shipping tag
CW01032K50JE733
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -65°C~350°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm
  • Tolerance
    ±5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Feature
    Moisture Resistant
  • Pbfree Code
    yes
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±30ppm/°C
  • Resistance
    32.5kOhm
  • Composition
    Wirewound
  • Power (Watts)
    13W
  • Power Rating
    10W
  • Packing Method
    TR
  • Max Power Dissipation
    10W
  • Technology
    WIRE WOUND
  • Resistor Type
    FIXED RESISTOR
  • Diameter
    9.52mm