  • CW010600R0JE73
CW010600R0JE73
advertisement
Manufacturer No:
CW010600R0JE73
HK JDW NO:
873-CW010600R0JE73
Datasheet:
CW010600R0JE73
Step5Bar-code shipping tag
CW010600R0JE73
  • Factory Lead Time
    28 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -65°C~350°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.375Diax1.781L 9.52mmx45.24mm
  • Tolerance
    ±5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Temperature Coefficient
    ±30ppm/°C
  • Resistance
    600Ohm
  • Power Rating
    10W
  • Packing Method
    TR
  • Max Power Dissipation
    13W
    FIXED RESISTOR
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    9.52mm