  • CW01MR4700JE12
CW01MR4700JE12
advertisement
Manufacturer No:
CW01MR4700JE12
HK JDW NO:
866-CW01MR4700JE12
Step5Bar-code shipping tag
CW01MR4700JE12
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    470mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.79mm
  • Length
    7.9mm