  • CW02C39R00KE70
CW02C39R00KE70
advertisement
Manufacturer No:
CW02C39R00KE70
HK JDW NO:
866-CW02C39R00KE70
Description:
Through Hole 39Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW02C39R00KE70
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    39Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2.5W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    15.06mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%