  • CW1/2R2300KE70
CW1/2R2300KE70
advertisement
Manufacturer No:
CW1/2R2300KE70
HK JDW NO:
866-CW1/2R2300KE70
Step5Bar-code shipping tag
CW1/2R2300KE70
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    230mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    2.16mm
  • Length
    7.14mm