  • CWR06KH155MR
CWR06KH155MR
advertisement
Manufacturer No:
CWR06KH155MR
HK JDW NO:
866-CWR06KH155MR
Package:
D
Datasheet:
Description:
1.5μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 6.5Ohm Bulk D
Step5Bar-code shipping tag
CWR06KH155MR
  • Package / Case
    D
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.5μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm