  • CWR06MC335JBB
CWR06MC335JBB
advertisement
Manufacturer No:
CWR06MC335JBB
HK JDW NO:
866-CWR06MC335JBB
Package:
F
Datasheet:
Description:
3.3μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 2.5Ohm Bulk F
Step5Bar-code shipping tag
CWR06MC335JBB
  • Package / Case
    F
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • Depth
    3.43mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.5Ohm
  • Height
    1.78mm
  • Length
    5.59mm